KONTAKT
FAQ
IMIĘ
E-MAIL
Przepisz tekst z obrazka:
W jaki sposób mogę usunąć swoje konto ze strony strefa-hostess.pl?
Funkcje usuwanie konta znajdziesz w ustawieniach swojego konta po zalogowaniu w serwsie.
Zrobiłam przelew za konto premium, dlaczego usługa nie jest jeszcze aktywna?
W pierwszej kolejności sprawdź dokładnie swojego konto bankowe, upewnij się, że kwota przelewu została pobrana. Jeśli tak prześlij potwierdzenie przelewu w pliku pdf na adres [email protected], krótko opisując sytuację. Jeśli kwota nie została pobrana z twojego konta, oznacza to, że przelew nie został sfinalizowany, spróbuj jeszcze raz.
Jak długo trwa aktywacja usługi premium?
Aktywacja konta premium następuje automatycznie w chwili zaksięgowanie kwoty na naszym koncie.
Dlaczego aktualnie nie ma żadnych ofert pracy na mojej poczcie?
Częstotliwość dodawania nowych ofert o pracę uzależniona jest od pracodawcy oraz jego zapotrzebowania na hostessy i modelki w danym województwie.
Jestem niepełnoletnia czy mogę zostać hostessą?
Hostessą może zostać każda osoba, która ukończyła 16 lat i posiada zgodę rodziców/opiekunów prawnych na pracę. Wymagany wiek na danej akcji ustala pracodawca np. do promocji alkoholu muszą to być osoby pełnoletnie lub mające powyżej 21 lat.
Dlaczego po usunięciu konta w serwisie strefa-hostess.pl moje zdjęcia są wyświetlane przez wyszukiwarki, czy można coś z tym zrobić?
Wraz z usunięciem konta z serwisu Strefa-Hostess.pl twoje dane oraz zdjęcia zostają usunięte z naszego serwera. Przez jakiś czas Twoje dane i zdjęcia mogą być jeszcze widoczne w pamięci podręcznej wyszukiwarki. Zazwyczaj trwa to kilka dni. Jeśli chcesz przyspieszyć proces usuwania danych z wyszukiwarki skontatkuj się z jej administratorem. Serwis strefa-hostess nie ma wpływu na szybkość usuwania informacji z pamięci podręcznych wyszukiwarek.
Nie mogę dodać zdjęć w galerii.
Proponowane rozwiązanie to zamknięcie przeglądarki i ponowne uruchomienie lub użycie innej przeglądarki.