Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Oferta pracy - biuro

Oferta pracy - biuro

Warszawa - Mazowieckie Nr ref.: REC_1

2012-07-26 01:44

Szukamy do pracy w biurze inteligentnej i ładnej dziewczyny która chce zdobyć doświadczenie.

Obowiązki:
Praca na recepcji plus pomoc w bieżącej pracy biura, obejmującej:
• archiwizację dokumentów i dbanie o ich prawidłowy przepływ;
• utrzymywanie baz danych;
• organizację spotkań i podejmowanie gości;
• kontakty z kontrahentami, urzędami i dostawcami;
• inne zadania zlecone.

Wymagania:
• status studenta; minimum drugi rok studiów i posiadanie czasu wystarczającego na pracę na pół etatu
• samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności pakietu MS
Office);
• znajomość języka angielskiego na poziomie średnim;
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;
• chęć uczenia się i ciągłego doskonalenia zawodowego.

Oferujemy:
• możliwość podjęcia dalszej współpracy po odbyciu praktyk;
• elastyczne godziny pracy;
• szkolenie z niezbędnych do pracy technik i narzędzi
• wynagrodzenie w wysokości do uzgodnienia