Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa Szydłowiec

Hostessa Szydłowiec

Szydłowiec - Mazowieckie Nr ref.: SZ/H

2010-11-23 16:01

Zakres obowiązków:
· pomoc Klientom w odnalezieniu szukanego produkt przy pomocy mapek sklepu
· zachęcanie Klientów do przystąpienia do programu lojalnościowego
· przekazywanie Klientom informacji o zasadach programu,
· pomoc Klientom w wypełnianiu formularza, rejestrację kart
· zachęcanie Klientów do odwiedzenia nowych punktów serwisowych
Wymagania:
· aktualna książeczka SANEPID
· entuzjazm i zapał do działania
· bardzo dobra komunikatywność
· wysoka kultura osobista
· rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń
· punktualność i odpowiedzialność
Oferujemy:
· zatrudnienie w ramach umowy zlecenia
· systemy motywacyjne zapewniające atrakcyjność stawek
· najlepsi promotorzy otrzymają nagrody
· pracę w przyjaznej atmosferze, w nowoczesnej strukturze promocyjno – reklamowej
· profesjonalne szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.