STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess i SV CH Galeria Zdrój kącik dla dzieci

Poszukujemy hostess i SV CH Galeria Zdrój kącik dla dzieci

Jastrzębie-Zdrój - Śląskie

2014-05-20 15:19

Poszukujemy hostess i SV | CH Galeria Zdrój | kącik dla dzieci

Założenia:

Miejsce pracy: CH Galeria Zdrój – Carrefour – Strefa dla dzieci – Jastrzębie Zdrój

Godziny pracy: 2 osoby od 9.30 do 15.00 oraz 3 osoby od 15.00 do 21.00

Dni pracy: 27 maja – 8 czerwca
Szkolenie: 26 maja – wieczorem około 1-2 godzin (dzień przed startem akcji)

Zadania:

• Praca w roli animatorki w strefie dla dzieci
• Tematyka akcji promocyjnej – serial dla dzieci „Było sobie życie”
• Hostessy tłumaczą na manekinach i wzorach w skali 1:1 funkcje poszczególnych organów
• Zadania supervisora: wizyta raz dziennie, zrobienie zdjęcie, wykonanie raportu dziennego, w razie problemów reakcja i pomoc

Oferujemy:

• Stawka 10 zł netto/h dla hostess
• Stawka 25 zł/dzień dla SV (weź pod uwagę mniejszy czas pracy i obowiązków)
• Umowa zlecenie
• Możliwość nawiązania dalszej współpracy

Oczekiwania:

• Szukamy osób komunikatywnych, lubiących pracę i zabawę z dziećmi
• Oczekujemy pozytywnego podejścia do pracy, dyspozycyjności i odpowiedzialności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem (widoczna twarz i sylwetka)