STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pracownik perfumerii - pakowanie prezentów - Słupsk

Pracownik perfumerii - pakowanie prezentów - Słupsk

Słupsk - Pomorskie

2014-10-27 11:24

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik perfumerii – pakowanie prezentów

Praca tymczasowa
Miejsce pracy: SŁUPSK

Opis stanowiska:

- pakowanie prezentów w okresie listopad - grudzień
- pomoc w perfumerii
- pomoc w sprzedaży
- porządkowanie ekspozycji

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane lub zdolności manualne
- sumienność
- chęć do pracy
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu

Oferujemy:

- pracę na pełen etat
- pracę od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia Galerii ( możliwość dostosowania grafiku do dyspozycyjności)
- stawkę godzinową 10zł brutto
- umowę zlecenia
- możliwość nawiązania współpracy w przyszłości

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami, których profil zawodowy najlepiej odpowiada charakterowi stanowiska.

Agencja zatrudnienia numer certyfikatu 412.