STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukasz pracy jako hosstesa w najbliższym czasie? Przeczytaj

Szukasz pracy jako hosstesa w najbliższym czasie? Przeczytaj

Gdańsk - Pomorskie

2018-06-14 11:45

Szukasz pracy jako hostessa? Masz już doświadczenie w tej branży i szukasz aktualnie zlecenia?

Właśnie poszukujemy hostów/hostess na Targi Amber Expo w Gdańsku Letnicy w dniach 25-27.06.2018.

oferujemy
zlecenie w dniach 25-27.06.2018 w godzinach od 10:00 - 17:00,
umowę zlecenie oraz możliwość udziału w kolejnych tego typu zleceniach,
17 zł brutto za godzinę,
wynagrodzenie do 10 następnego miesiąca !
zadania
rozdawanie materiałów marketingowych,
witanie gości wystawy,
kierowanie gości w odpowiednie miejsca,
oczekujemy
mile widziany status studenta, (osoby pełnoletnie)
chęci i zapał do wykonywanych obowiązków,

Jesteś zainteresowany zadzwoń na numer 501 331 944 lub zaaplikuj https://randstadpl.traffit.com/public/an/51997 !

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47