Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - MADAR
MADAR
Logo firmy - MADAR
Dane firmy

MADAR

ul. Coopera 12E/15
01-315 Warszawa
Kontakt

[email protected]

www.agencjamadar.pl
 

O firmie

MADAR jest profesjonalną agencją promocji. Zajmujemy się organizacją akcji promocyjnych oraz eventowych. Realizujemy zlecenia związane z merchandisingiem oraz kolportażem ulotek.

Zapraszamy do zapozniania się z naszą działalnością!


Oferujemy indywidualne i profesjonalne podejście. Zapewniamy wszechstronną obsługę promocyjną: organizacja i nadzór akcji promocyjnych, transport, magazynowanie materiałów potrzebnych do przeprowadzenia promocji. Ponadto w zakresie naszych obowiązków znajduje się raportowanie przebiegu akcji, odpowiednie przeszkolenie hostess oraz inne oczekiwania Klienta. Posiadamy obszerną bazę hostess, z której nasz Klient może skorzystać.

 

Na specjalnie zamówienia wykonujemy gadżety reklamowe, rollupy, standy, odzież reklamową, druk cyfrowy oraz wielkoformatowy.


ORGANIZUJEMY I OBSŁUGUJEMY:


promocje, degustacje, animacje

bankiety, targi, eventy

merchandising

kolportaż ulotek

akcje samplingowe

reklamy w prasie

reklamy zewnętrzne


Nasza firma zapewni profesjonalną realizację promocji i reklamy. Dzięki nam każda firma będzie czerpała zadowolenie ze sprzedaży towarów oaz usług, a każda zorganizowana przez nas impreza będzie cieszyła się sukcesem.
 

Realizacje

Nasza agencja promocyjna ma za zadanie umocnić pozycję każdej firmy która się do nas zgłosi. My jako profesjonaliści zrobimy wszystko aby nasz klient był zadowolony ze współpracy. Narzędzi do przeprowadzenia promocji jest dużo - należy wybrać odpowiednie do potrzeb i wymagań.


Oferujemy następujące rozwiązania:


* animacje produktu

Nasze hostessy dzięki odpowiedniemu wyeksponowaniu produktu i wiedzy na jego temat, przyciągną uwagę potencjalnego klienta i zapewnią dlaczego właśnie Państwa produkt należy wybrać i mu zaufać.


* degustacje

Klient ma możliwość spróbowania produktu i oceny jego walorów smakowych. Zwykle w takiej sytuacji czuje się zobowiązany podziękować za poczęstunek dokonując transakcji zakupowej


* samplingi

Nasi pracownicy rozdają próbki, mini produkty, gadżety reklamowe oraz udzielają informacji o produkcie, w ten sposób klient ma okazję zobaczyć produkt i wypróbować go.


* kolportaż ulotek

Celem naszych pracowników jest dotarcie do jak największej liczby klientów z informacją w postaci ulotek, folderów reklamowych, broszur informacyjnych.


* merchandising

Jest sztuką podnoszenia efektywności sprzedaży poprzez wykorzystanie topografii sklepu oraz elementarnych zasad psychologii społecznej i sztuki prezentacji produktów. Nasi pracownicy wyeksponują Państwa produkt tak aby każdy klient przechodząc obok zwrócił na niego szczególną uwagę.


* eventy, bankiety, targi oraz imprezy okolicznościowe

Profesjonalne, pełne entuzjazmu i kultury osobistej hostessy zapewnią najlepszą obsługę każdego wydarzenia.
 

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess