Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Active Team
Active Team
Logo firmy - Active Team
Dane firmy

Active Team

ul. Mostowa 12E
16-300 Augustów
Kontakt

[email protected]

607 079 515

www.active-team.pl

O firmie

Active Team - organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne, imprezy integracyjne.

Staramy się przełamywać schematy i pomysłowością zdobywać uznanie klientów. Specjalizujemy się w aktywnych imprezach terenowych. Posiadamy szerokie zaplecze własnego sprzętu, od sprzętu linowego i paintballowego, poprzez ścianki wspinaczkowe i dmuchańce, aż po ekstremalne auta terenowe, quady oraz jedyny w polsce park kilkunastu usportowionych maluchów.

Zapraszamy do współpracy wszystkie hostessy ceniące sobie pracę w zgranym zespole z pozytywną energią.

Najkrócej o nas: Active Team - emocje, przygoda, integracja...

www.active-team.pl

Realizacje

Nasze realizacje, to przede wszystkim imprezy integracyjne i eventy firmowe. Wyjazdy integracyjne, które organizuje Active Team, to w większości aktywne programy realizowane z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi.

Z hostessami współpracujemy głównie podczas kolejnych realizacji Retro challenge - rajdu przygodowego maluchami, czyli naszego najnowszego pomysłu na niebanalne imprezy integracyjne. Fiat 126p może gwiazdą wyjazdu integracyjnego - www.retrochallenge.pl

Polecamy galerię zdjęć z dotychczasowych realizacji oraz klip ukazujący atrakcyjność imprezy. Zapraszamy również na www.active-team.pl - stronę opisującą organizowane przez Active Team imprezy integracyjne.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas