Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - MedPharm Polska
MedPharm Polska
Logo firmy - MedPharm Polska
Dane firmy

MedPharm Polska


wszystkie miasta
Kontakt

[email protected]

O firmie

http://www.medpharm.pl/

 

Wydawnictwo Medyczne i Farmaceutyczne MedPharm Polska działa na polskim rynku wydawniczym od 2005 roku. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W swoim dorobku mamy już kilkadziesiąt tytułów.

Nasze książki kierujemy do lekarzy i farmaceutów, którzy chcą pogłębić wiedzę w swojej dziedzinie i tu warto wymienić takie pozycje jak: „Diagnostyka obrazowa” pod red. F. Kokota, „Leki i pożywienie- interakcje” pod red. Z. Zachwiei. Podręczniki i atlasy MedPharmu są coraz bardziej popularne wśród studentów medycyny i farmacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się „Kompendium farmakologii i toksykologii Mutschlera”. Posiadamy również książki z dziedziny kosmetologii np. „ Kosmetyka ozdobna i pielęgnacja twarzy” oraz weterynarii - tu warto wspomnieć o książce „Metody badania i leczenia psów i kotów” z serii MemoVet. W dziale Zdrowie i Uroda oferujemy poradniki promujące zdrowy styl życia. Polecamy między innymi: ”Jak zapobiegać zawałowi serca i udarowi mózgu?”, „Co warto wiedzieć o diecie w cukrzycy?”, „Borelioza” oraz „Aromaterapię. Leksykon roślin leczniczych”.

MedPharm Polska jest wydawcą polskiej edycji europejskiego bestsellera – 3-tomowego atlasu anatomii człowieka „PROMETEUSZ”. Jest to jedyny atlas opracowany w XXI wieku i wyznacza on nowe standardy nauczania anatomii.

Oprócz tradycyjnych publikacji książkowych w języku polskim, oferujemy również publikacje międzynarodowe, a także elektroniczne bazy danych wraz z aktualizacjami online.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem Farmakopei Amerykańskiej na Polskę.

Od kilku lat wydajemy kalendarze zapachowe, które cieszą się ogromną popularnością, szczególnie wśród farmaceutów.

Realizacje

Ksiażki medyczne

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas