Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - AGM bikers
AGM bikers
Logo firmy - AGM bikers
Dane firmy

AGM bikers


Wrocław
Kontakt

mail: [email protected]
tel. 501 344 493 lub 71 783 24 64

O firmie

Jesteśmy producentami toreb motocyklowych z uniwersalnym systemem mocowania. Firma ma charakter rodzinny i ze względu na to, że jesteśmy bikerowcami, szczególną uwagę poświęcamy branży motocyklowej łącząc pracę z pasją. Produkujemy również blokady w kształcie granatu ręcznego na tarcze hamulcowe motocykli a także jesteśmy importerami i dystrybutorami wielu akcesoriów motocyklowych.

Realizacje

Wytwarzanie naszych produktów na skalę rynkową rozpoczęliśmy w roku 2002 i w ciągu tego okresu były one wielokrotnie udoskonalane a asortyment rozszerzany aby mogły osiągnąć dzisiejszy standard.
Nasze torby mieliśmy okazję zaprezentować m.in. w Harley-Davidson w Milwaukee 2005, gdzie wzbudziły duże zainteresowanie. Były one również wielokrotnie prezentowane na najważniejszych imprezach motocyklowych na całym świecie zdobywając ogromne zainteresowanie i uznanie. Ponadto cieszyliśmy się z pochlebnych artykułów prasowych i pozytywnych opinii samych użytkowników, które są dla nas najważniejsze. Tytuł „number 1 in Europe” został nam przyznany właśnie przez użytkowników, z czego jesteśmy niezwykle dumni!

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess