Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Kates Diary Agency
Kates Diary Agency
Logo firmy - Kates Diary Agency
Dane firmy

Kates Diary Agency

ul. Wielopole Skrzyńskie 22B 667743684
39-110 Ropczyce
Kontakt

Gdzie można znaleźć więcej informacji?
Odwiedź moją stronę katesdiary.pl. :) Na bieżąco wrzucam tam relację z podróży po krajach, w których mam kluby. Znajdziesz tam też więcej informacji o tym jak wygląda praca, wraz z wypowiedziami dziewczyn. O wszystko możesz również zapytać mnie. :)

Może porozmawiamy o szczegółach przez telefon? Tak będzie mi prościej odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Katarzyna Hajduk
www.katesdiary.pl
+ 48 667 743 684
[email protected]

O firmie

Nazywam się Katarzyna Hajduk i jestem założycielką Kate’s Diary Agency. Na stałe mieszkam i pracuję w Danii, ale obecnie bardzo często podróżuję po Europie. Stworzyłam Kate’s Diary Agency – miejsce dla dziewczyn, które szukają nowej drogi dla siebie. Zaczęło się od kilku zupełnie niespodziewanych znajomości, jednej przyjaźni, dobrego pomysłu i dziesiątek aspiracji. Teraz moim celem, a jednocześnie misją jest dbanie o to, by dziewczyny, które będą w moim zespole, czuły się komfortowo i dobrze zarabiały.

Zostań Tancerką I Pracuj Na Własnych Zasadach

Realizacje

Starannie Wyselekcjonowane Kluby
Podróże po Europie

Praca tancerki i hostessy w moim zespole jest nierozerwalnie związana z podróżami. Jak częstymi? To zależy tylko od Ciebie. Współpracuję z klubami nocnymi w największych europejskich miastach i właśnie tam wysyłam moje podopieczne. Sama decydujesz do jakiego miasta i na jak długo chciałabyś wyjechać. 2-3 dziewczyny często wybierają jeden klub i wspólnie zaczynają w nim pracę. Zawsze możesz też liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych tancerek i właściciela klubu. Aby zadbać o Twój komfort oraz bezpieczeństwo, z każdym spotkałam się osobiście i ustaliłam warunki współpracy.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess