Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Impakt Technika s.c.
Impakt Technika s.c.
Logo firmy - Impakt Technika s.c.
Dane firmy

Impakt Technika s.c.


wszystkie miasta
Kontakt

Impakt Technika s.c.
ul. Wrocławska 41
30-011 Kraków

O firmie

Firma Impakt Technika działa od 1998 w Krakowie dzięki inicjatywie specjalistów, którzy wiedzę i doświadczenie zdobywali w instytutach technologicznych Akademii Górniczo-Hutniczej, gdzie prowadzono wszechstronne badania nad obróbką metali, także nieżelaznych.

Obecnie skupiamy się na praktycznym zastosowaniu zdobytej wiedzy i doświadczeń. Impakt Technika jest firmą, której kompetencje obejmują projektowanie, produkcję, montaż i serwis wyposażenia magazynów i sklepów, w tym linii kas. Nasze wyroby wykonujemy z dobrej jakości materiałów: drewna naturalnego, produktów drewnopochodnych, tworzyw sztucznych i metalu – w tym stali szlachetnych.
 

Realizacje

Specjalizujemy się w cięciu, zaginaniu, tłoczeniu, zgrzewaniu, spawaniu i lakierowaniu. Opracowujemy również i stosujemy technologie zabezpieczeń antykorozyjnych oraz metody obróbki wykańczającej powierzchnie gotowych konstrukcji, w tym lakierowanie elektrostatyczne i hydrodynamiczne, chromowanie, polerowanie i anodowanie.
Nasze kompetencje obejmują także profesjonalne obliczenia oraz badania wytrzymałościowe i zmęczeniowe konstrukcji check-outów i regałów.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess