Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessa

Hostessa

Gdańsk - Pomorskie Nr ref.: H/08/G/w33

2012-08-16 14:05

Dla naszego Klienta, firmy z branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Trójmiasto

nr ref: H/08/G/w33

Opis stanowiska:

• Informowanie pełnoletnich osób palących o niepublicznych konkursach, programach oraz promocjach konsumenckich wyrobów tytoniowych;

• Informowanie pełnoletnich osób palących o markach wyrobów tytoniowych;

• Zbieranie danych osobowych konsumentów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych;

• Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;

• Wspieranie przedstawicieli handlowych;

• Dystrybuowanie materiałów reklamowych wśród pełnoletnich osób palących;

• Rozliczenie się z powierzonych materiałów marketingowych;

• Realizowanie wszystkich wymienionych wyżej działań;

Wymagania:

• Aktualna książeczka sanepidowska;

• Prawo jazdy kat. B;

• Miła aparycja;

• Dyspozycyjność;

• Znajomość środowiska MS Office;

• Zdolności komunikacyjne;

• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku hostessy;

• Mile widziani studenci studiów zaocznych

Oferujemy:

• Umowę zlecenie;

• Praca od poniedziałku do piątku po ok. 7 godzin dziennie;

• Przewidywany okres zatrudnienia: 5 miesięcy (1 września do 31 stycznia)

• Praca w Trójmieście;

• Atrakcyjna stawka wynagrodzenia: ok. 17,50zł brutto/h