STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - 6 X HOSTESSA KONFERENCJA 06-07.10!! ŁÓDŹ 300 ZŁ!!

6 X HOSTESSA KONFERENCJA 06-07.10!! ŁÓDŹ 300 ZŁ!!

Łódź - Łódzkie Nr ref.: HOS/KONF/LODZ

2012-10-01 11:30

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Jobhouse, wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7047, dla jednego ze swoich Klientów z Łodzi poszukuje 6 osób do pracy na stanowisku:

HOSTESSA

Wymagania:
- Atrakcyjny wygląd (wzrost minimum 170 cm, szczupła sylwetka, miła aparycja, ciemne długie włosy)
- Mile widziane doświadczenie w zawodzie hostessy lub modelki
- Miłe usposobienie, życzliwość, wysoka kultura osobista

Obowiązki:
- Obsługa konferencji dla dużej i znanej firmy

Oferujemy:
- pracę 06 - 07.10.2012 ( sobota- szkolenie + 7h pracy, niedziela- 6h pracy)
- wynagrodzenie 150 zł netto za dzień pracy
- dla dobrych osób możliwość kolejnych zleceń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka zdjęć twarzy i sylwetki (max 500kB) lub linku do portfolio na warszawa[małpa]jobhouse.pl

W tytule maila prosimy wpisać nr ref.: HOS/KONF/LODZ !!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".