STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - HOSTESSY. TARGI. KONFERENCJA MAJ 21-23.05 POZNAŃ 20złh

HOSTESSY. TARGI. KONFERENCJA MAJ 21-23.05 POZNAŃ 20złh

Poznań - Wielkopolskie

2014-04-27 14:06

Dla naszego Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:

Hostessa Premium/ Modelka

Do obsługi konferencji w Poznaniu w dniach:
21.05.2014-dyspozycyjność od 14:00
22.05.2014-dyspozycyjność od 8:00
23.05.2014-dyspozycyjność od 8:00

Dyspozycyjność w każdy dzień nie jest wymagana.

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

- obsługa konferencji

Oczekiwania:

1. Wiek – powyżej 21 lat
2. Wzrost – powyżej 165 cm, rozmiar 36 i 38 (ze wzg na sukienki)
3. Umiejętności
• Językowe – biegły język angielski (opcja niemiecki)( ZOSTANIE PRZEPROWADZONY TEST)
• Komunikacyjne – proaktywna postawa w stosunku do zadań na konferencji oraz samych uczestników (dziewczyny muszą być inteligentne)
• Osobiste – bardzo wysoka kultura osobista
• Hostessy powinny być życzliwe i konkretne

Oferta:

-Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
stawka 20 zł netto

Dnia 06 maja w Poznaniu mamy casting - na który zapraszamy wcześniej zweryfikowane hostessy .
Dnia 07 maja będzie szkolenie wstępne
Dnia 20 maja będzie szkolenie nr 2 już na miejscu eventu