Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Ambasadorka Klubu

Ambasadorka Klubu

Wrocław - Dolnośląskie

2015-03-03 16:58

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Poszukujesz dodatkowej pracy, dającej możliwość zdobycia atrakcyjnego wynagrodzenia?
Lubisz rozmawiać z ludźmi i masz dar przekonywania?
Interesują Cię elastyczne godziny pracy?
Ta oferta jest dla Ciebie!

Ambasadorka klubu
Miejsce pracy: Wrocław (rynek)

Obowiązki :
• Wręczanie ulotek oraz informowanie potencjalnych Klientów o ofercie Klubu.
• Wspieranie działań wizerunkowych lokalu.

Wymagania:
• Łatwość nawiązywania kontaktu, pozytywne nastawienie do ludzi,
• Pewność siebie, przebojowość, kreatywność
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane:
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego i/lub innego w stopniu komunikatywnym,

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę zlecenie przez pewnego pracodawcę - Adecco Poland,
• Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowa + system premiowy adekwatny do zaangażowania
• Wdrożenie oraz przeszkolenie i wsparcie menagera
• Miłą atmosferę pracy w dynamicznym i młodym zespole.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta zapraszamy do współpracy! Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.