STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Dermokonsultantka apteczna – POZNAŃ i okolice

Dermokonsultantka apteczna – POZNAŃ i okolice

Poznań - Wielkopolskie

2015-12-11 14:32

Szczegóły oferty:
Umowa - umowa zlecenie,
Stawka – 11,00 zł netto/godz.
Atrakcyjny system premiowy
Praca – 120 godzin/miesiąc (204 dni w miesiącu) praca od poniedziałku do piątku, ewentualnie dwie soboty w miesiącu
Praca na terenie Poznania i okolic
Konieczne spotkanie szkoleniowe przed konsultacjami

Wymagania:
- posiadanie auta - zwrot kosztu dojazdu
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, udzielaniu porad i konsultacji kosmetycznych
- znajomość zagadnień z dziedziny kosmetyki pielęgnacyjnej
- wykształcenie kierunkowe (kosmetyczne, medyczne) będzie dodatkowym atutem
- łatwość nawiązywania kontaktów
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- dyspozycyjność

Obowiązki:
- profesjonalne badanie cery i udzielanie porad kosmetycznych
- merchandising w punkcie sprzedaży
- dbanie o wysoki poziom sprzedaży
- systematyczne raportowanie wyników sprzedaży
- współpraca z przedstawicielami handlowymi przy przygotowaniu i prowadzeniu akcji promocyjnych oraz eventów
- udział w targach i konferencjach medycznych

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- pracę w prestiżowej firmie dermokosmetycznej
- dodatkowy system premiowania za realizację planów sprzedaży
- możliwość zdobycia doświadczenia w branży kosmetycznej

Opis dodatkowy:
Zainteresowane osoby spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciami na adres mail. W tytule maila należy wpisać – „ Dermokonsultantka apteczna – POZNAŃ i okolice" Oraz dołączyć oświadczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.