Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - BM Consulting
BM Consulting
Logo firmy - BM Consulting
Dane firmy

BM Consulting

ul. Jamnicka 9
33-300 Nowy Sącz
Kontakt

B&M Consulting
30-007 Kraków,
al. Słowackiego 22,
budynek Radia Kraków

Wszelkie sprawy i zapytania proszę kierować na poniższegoi maila:

[email protected]

Biuro Czynne:
Pon - Pt  8:30-16:30

O firmie

Przewodnim celem firmy B&M Consulting jest pomoc firmom w rozwoju ich działalności poprzez pozyskiwanie środków z funduszy unijnych, pozaunijnych i innych źródeł wsparcia finansowego.

B&M Consulting - jest dynamicznie rozwijającą się firmą konsultingową.Siedziba firmy mieści się w Krakowie. Początkowo obszarem działalności firmy było województwo małopolskie oraz miasta Kraków i Nowy Sącz. Obecnie działamy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w identyfikacji i pozyskiwaniu pomocy finansowych, w tym środków z funduszy unijnych,środków krajowych, Giełdy Papierów Wartościowych, Aniołów biznesu - na realizację projektów swoich klientów.

Doradzamy zarówno działającym już firmom, jak i nowopowstającym przedsiębiorstwom, jednostkom badawczo-rozwojowym, instytutom naukowym, zakładom opieki zdrowotnej, organizacjom pozarządowym, jednostkom samorządu terytorialnego i innym instytucjom publicznym.

Obsługujemy klientów ze wszystkich branż działalności. Pozyskujemy m.in dotacje unijne na realizację projektów firm (szkolenia, eksport, tworzenie nowych miejsc pracy, działania z zakresu ochrony środowiska, innowacji produktowych, procesowych..). Nasi konsultanci wyszukują pomoce finansowe na wszystkich możliwych szczeblach (lokalnym, regionalnym, krajowym, wspólnotowym, u podmiotów prywatnych itd...) Przygotowujemy firmy do debiutu na Giełdzie New Connect.

Nasza oferta jest kompleksowa - od pomysłów do opracowania projektów i przygotowanie w oparciu o nie raportów ,biznes planów , memorandum informacyjnego , prospektów.

Dla samorządów przygotowujemy strategie rozwoju lokalnego.

Proces pozyskiwania dotacji unijnych i innych środków pomocowych pozostaje długi i skomplikowany, dlatego warto powierzyć to zadanie firmie zewnętrznej, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze projektów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów , mamy szeroki wachlarz produktów finansowych.

Realizacje

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas