Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Hostessy/hości z Warszawy

Hostessy/hości z Warszawy

Warszawa - Mazowieckie

2017-12-13 15:30

WARSZAWA!!
Szukam hostess lub hostów do obsługi akcji promocyjnej.
Termin: 15-17.12. (możliwość pracy również w dn. 21-23.12.)
Godziny: 12-18
Wynagrodzenie: 80 zł netto/dzień (płatność przed Świętami/1 termin, przed Nowym Roskiem/2-gi termin)
Obowiązki: praca z tabletem - pokazywanie aplikacji przyspieszającej zamówienia w rest. fast-food oraz rozdawanie ulotek dot. nowej aplikacji.
Lokalizacje:
KFC GALERIA PÓŁNOCNA (tylko 21-23.12)
KFC Warszawa Galaxy aleja "Solidarności" 82 (6 dni wolne)
KFC Warszawa Makro Jerozolimskie (6 dni wolne)
KFC Warszawa MDM Piękna 28/34 (6 dni wolne)
KFC Warszawa Promenada (tylko 21-23.12)
KFC Warszawa Puławska 274 (6 dni wolne)
KFC Warszawa JANKI ul. Mszczonowska 6 (6 dni)
KFC Warszawa Zodiak /CENTRUM - ul. Widok 26 (6 dni)
PRACA W ŚRODKU! :)
Wymagania: uśmiech i komunikatywność
Strój: czarne spodnie/spódniczka/leginsy, czarne/ciemne buty (baletki lub sportowe).
Proszę o zgłoszenia wraz z lokalizacją, dyspozycyjnością oraz nr tel - tylko osoby zainteresowanych pracą na 101%.