Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Thonique
Thonique
Logo firmy - Thonique
Dane firmy

Thonique

ul. Królowej Marysieńki 1
02-954 Warszawa
Kontakt

THONIQUE Agencja Hostess i Modelek

ul. Królowej Marysieńki 1 / 19

02-954 Warszawa

www.thonique.pl

[email protected]

t. 501 438 114

O firmie

THONIQUE agencja hostess i modelek

Istniejmy od 2008 roku i z każdym dniem zdobywamy nowe doświadczenia, znajdujemy nowe, ciekawe twarze, osobowości - ludzi, których chcielibyście widzieć reprezentujących Waszą firmę, markę lub ideę.

Thonique to ciągły rozwój i niepowtarzalność.

Nasze modelki i hostessy, są ozdobą wielu wydarzeń kulturalnych i biznesowych. Biorą udział w pokazach mody, reklamach, sesjach zdjęciowych oraz wytwornych galach czy też imprezach firmowych. Biorą aktywny udział w różnego typu akcjach promocyjnych i eventach.

Naszych aktorów, statystów i epizodystów z banku twarzy Thonique, można oglądać w reklamach telewizyjnych, serialach oraz dużych produkcjach kinowych.

Współpracujemy z utalentowanymi, doświadczonymi fotografami, stylistami i fryzjerami. Na potrzeby realizowanych przez nas zleceń, współpracujemy również ze scenografami, grafikami i plastykami, a także projektantami odzieży.

W naszym słowniku nie widnieją zwroty: nie wiem, nie rozumiem, nie da się... Uwielbiamy realizować projekty z kategorii "mission immpossible".

Zapraszam do współpracy !

Realizacje

Mamy bogaty dorobek w zakresie obsługi różnego typu imprez, od bardzo kameralnych po duże imprezy zamknięte, ekskluzywne pokazy i gale.

Dzięki współpracy z rzeszą profesjonalistów, fotografów, fryzjerów, stylistów, makijażystów, konferansjerów, reżyserów i scenarzystów zapewniamy realizację pomysłów naszych klientów, od A do Z.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej:

http://www.thonique.pl/index.php?p=newsy

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas