Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Firma
Firma
Dane firmy

Firma


Wrocław
Kontakt

Przedstawiciel handlowy, west eu Rafał Olechwoski , kontrakt mailowy: [email protected]

O firmie

La'roz firma perfumarska istnieje od 1923r, a jej ślad w świecie zapachów wyznacza standardy od początku istnienia. Teraz, otwierając nowy rozdział, poszerza swoje horyzonty, przynosząc świeże kompozycje i innowacyjne podejścia do sztuki perfumeryjnej. Z dumą kontynuuje swoją misję odkrywania nowych obszarów zmysłowych i kreowania zapachowych arcydzieł, które wyznaczają trendy w przemyśle perfumeryjnym.

Realizacje

Firma perfumarska otworzyła stoisko na ekskluzywnym wydarzeniu modowym, gdzie eleganckie hostessy prezentowały najnowsze kolekcje zapachów wśród elitarnego grona klientów.

Inną realizacją było stoisko na międzynarodowych targach perfumeryjnych, gdzie profesjonalne hostessy zachęcały odwiedzających do odkrywania unikalnych kompozycji zapachowych i prezentowały najnowsze trendy w świecie perfum.

Dodatkowo, firma zorganizowała stoisko w luksusowym centrum handlowym, gdzie urocze hostessy zapraszały klientów do osobistego doświadczenia zapachów poprzez indywidualne konsultacje i testowanie produktów na miejscu.

Aktualne oferty pracy
2024-05-01
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess