STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Poszukujemy hostess do pracy przy ulotkowaniu w galerii handlowej we Wrocławiu.

Poszukujemy hostess do pracy przy ulotkowaniu w galerii handlowej we Wrocławiu.

Wrocław - Dolnośląskie

2012-05-11 15:51

PILNIE POSZUKUJEMY KANDYDATEK NA STANOWISKO HOSTESSY DO PRACY NA AKCJI – MISTRZOWSKA WYMIANA PIŁEK DLA FIRMY ADIDAS!
Lokalizacja i termin:
• Wrocław, Pasaż Grunwaldzki;
• Terminy – decydując się na aplikację, proszę być świadomym, że trzeba pracować we wszystkich podanych terminach, bez wyjątku;
• Praca jest w środy i piątki przez 3 tygodnie. Terminy:
- 16.05; 18.05; 23.05; 25.05; 30.05; 01.06.
Zadania:
• Praca w godzinach 15.00 – 21.00;
• Dni pracy – Środy i Piątki;
• Główne zadanie hostess – rozdawanie ulotek z gratisem oraz informowanie wyczerpująco o akcji.
Wymagania:
• Komunikatywność oraz miła aparycja;
• Dyspozycyjność we wszystkich terminach;
• Osoba ze statusem ucznia / studenta;
• Doświadczenie w animacji / hostessingu.
Oferujemy:
• Konkurencyjne stawki;
• Pracę w dobrej atmosferze z młodym zespołem;
• Możliwość nawiązania współpracy;
• Umowę zlecenie.