Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - Grupa Dynamic Sp. z o.o.
Grupa Dynamic Sp. z o.o.
Logo firmy - Grupa Dynamic Sp. z o.o.
Dane firmy

Grupa Dynamic Sp. z o.o.


wszystkie miasta
Kontakt

Grupa Dynamic Sp. z o.o.
ul. Romantyczna 333, 43-384 Jaworze
tel./fax: +48 338101806
[email protected]

O firmie

Firma pod nazwą i logo dynamic istnieje nieprzerwanie od 1990 roku, przeobrażając się kolejno z podmiotu jednoosobowego w spółkę cywilną, następnie spółkę z o.o. Obecnie planowane jest przejście w status spółki akcyjnej, co ma nastąpić w niedalekiej przyszłości.
W pierwszym okresie działalności (1990-1998) firma była jednym z pionierów branży informatycznej i elektronicznej z siedzibą w Sosnowcu.
Od 1999 roku dynamic ewoluował w kierunku promocji, marketingu i reklamy. W trakcie tej działalności zacieśnialiśmy współpracę z partnerami, wyspecjalizowanymi w pokrewnych dziedzinach, tworząc kolejne ogniwa naszej grupy.

Realizacje

Obecnie dynamic to organizacja, obsługująca kompleksowo klientów w zakresie:
- Kreacji i design produktów (marek)
- Strategii rynkowych
- Konsultingu handlowego (wprowadzanie produktów i opieka na rynku)
- Wsparcia sprzedaży (zewnętrzne siły sprzedaży, merchandising, promocje)
- Wsparcia procesów komunikacji poprzez rozwiązania IT
- Programów lojalności (dynaMAX)
- Produkcji gadgetów i materiałów reklamowych

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
W połowie czerwca pracowałam jako hostessa na promocji wody Jurajska. Wypłata miała być po miesiącu od dnia wykonania zlecenia. Mija prawie drugi miesiąc, a na moim koncie nic się nie dzieje. Wykonałam 4 telefony do firmy, cały czas jestem zbywana "przelewy już poszły" lub "proszę kontaktować się z Panem Przemysławem Karpińskim". Więc się kontaktuję, ale historia tego pana jest o tyle zabawna, że nie odbiera zazwyczaj moich telefonów. Okazało się, że rzekomo zgubił moją umowę. Kilka dni temu wysłałam ją ponownie, dostałam informację zwrotną, że Pan Przemysław "już ją wysyła firmie". Dzisiaj dowiedziałam się, że umowy w firmie nie widziano, a pan Przemek znowu nie odbiera moich telefonów. Co zabawne -inne osoby przelewy dostały.
2012-10-03
Pracowały dla nas