Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - MQX Polska
MQX Polska
Dane firmy

MQX Polska


Warszawa
Kontakt

Marketing i Sprzedaż: [email protected]

O firmie

Kreacja, inspiracja, realizacja, twórcze podejmowanie celów biznesowych. Polecamy cytat:

"Najpiękniejszą rzeczą, jakiej możemy doświadczyć jest oczarowanie tajemnicą. Jest to uczucie, które stoi u kolebki prawdziwej sztuki i prawdziwej nauki. Ten, kto go nie zna i nie potrafi się dziwić, nie potrafi doznawać zachwytu, jest martwy, niczym zdmuchnięta świeczka." cyt. Antoine de Saint-Exupéry autor "Małego Księcia"

Realizacje

Wspieramy rozwój polskich oraz międzynarodowych marek wykorzystując optymalnie nowoczesne narzędzia zarządzania mediami elektronicznymi.
Wspieramy rozwój innych przedsiębiorstw, zarówno koncernów zagranicznych oraz polskie duże i średnie firmy. Znajdujemy dopasowane rozwiązania marketingowe, wykorzystując nowe technologie informacyjne i informatyczne. Nowoczesne media, szybka komunikacja plus twórcze podejście pozwalają realizować powierzone nam cele.
Projekty promocyjne na targach w Kielcach oraz na targach w Poznaniu i targach zagranicznych realizujemy również dla nas, aby bezpośrednio docierać do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. Wspieranie sprzedaży, nawiązywanie kontaktów B2B.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess