STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - DWIE HOSTESSY NA AKCJĘ DEGUSTACYJNĄ 8-9.12.2012

DWIE HOSTESSY NA AKCJĘ DEGUSTACYJNĄ 8-9.12.2012

Warszawa - Mazowieckie

2012-12-06 11:59

Pilnie poszukujemy DWÓCH kandydatek na stanowisko hostessy do pracy w hipermarkecie Real Warszawa Al.Krakowska.

Zadania: Aktywna promocja produktów spożywczych

Dni i godziny pracy:

REAL WARSZAWA AL.KRAKOWSKA (dwie osoby)

REAL MARKI PIŁSUDSKIEGO (dwie osoby)

08.12 godz. 10.00-18.00 (sobota)
09.12 godz. 11.00-19.00 (niedziela)

15.12 godz. 10.00-18.00 (sobota)
16.12 godz. 11.00-19.00 (niedziela)

22.12 godz. 10.00-18.00 (sobota)
23.12 godz. 11.00-19.00 (niedziela)

Wymagania:

• Ważna książeczka sanepidu

• Ważna legitymacja szkolna/studencka

• Dyspozycyjność

• Komunikatywność i przebojowość

• Pracowitość i nastawienie na perfekcyjne wykonanie działania

• Mile widziane doświadczenie w pracy przy promocjach

Oferujemy:

• Pracę w młodym i sympatycznym zespole

• Atrakcyjne wynagrodzenie (9,50 zł brutto) i umowę zlecenie

OFERTA DLA KANDYDATEK POSIADAJĄCYCH AKTUALNĄ KSIĄŻECZKĘ SANEPIDU

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą, prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciami twarzy i sylwetki.