Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Wizytówka firmy - SunArt Sp. z o.o.
SunArt Sp. z o.o.
Logo firmy - SunArt Sp.  z o.o.
Dane firmy

SunArt Sp. z o.o.


wszystkie miasta
Kontakt

Agencja Reklamowo – Artystyczna

SunArt Sp. z o.o.

ul. Północna 6

61 – 719 Poznań

Tel/Fax: (061) 855-26-22

[email protected]

O firmie

Jesteśmy grupą kreatywnych ludzi, stawiających czoło nowym wyzwaniom. Naszym celem jest połączenie świata artystów i świata biznesu. Skupiamy niebanalne myśli i interesującą twórczość. Budujemy przestrzeń w której powstaje świeża jakość niszowych projektów. Tworzymy nowe relacje miedzy sztuką a biznesem – nie tylko w znaczeniu komercyjnym. SunArt to społeczność realizująca swoje marzenia.

Naszym głównym założeniem jest współtworzenie sukcesu naszego Klienta – jesteśmy dla Was. Potrafimy doskonale dopasować swoje działania do potrzeb i oczekiwań współpracującej z nami firmy. Nie boimy się wyzwań, a wszystko opieramy na naszym wieloletnim doświadczeniu. Lata 2007-2008 to współpraca i próba sił 2 agencji, które istnieją na rynku polskim już od 2003 roku i w 2009 postanawiają połączyć swoje siły w SunArt – Platformę Kreatywności.

Realizacje

SunArt Platforma Kreatywności to full-serwisowa agencja artystyczno-reklamowa, która specjalizuje się w kreatywnych działaniach, opierających się na sprawdzonych metodach i narzędziach marketingowych oraz technik public relations.

Aktualne oferty pracy
Brak ofert
Komentarze
Brak komentarzy
Pracowały dla nas
Brak hostess